EcoFlow uvádza na Kickstarter prenosnú domácu batériu s najvyššou kapacitou

Predbežné objednávky sú teraz k dispozícii na serveri Kickstarter a podporovatelia by mali svoje produkty dostať koncom novembra tohto roka.

„Extrémne poveternostné podmienky a nestabilita rozvodnej siete vedú ľudí k tomu, aby prevzali väčšiu kontrolu nad svojimi riešeniami pre napájanie z domu,” uviedol Thomas Chen, riaditeľ výskumu a vývoja spoločnosti EcoFlow. „Ekosystém EcoFlow DELTA Pro je primárne navrhnutý pre dva scenáre použitia: poskytovať kritické záložné napájanie počas výpadkov napájania a lepšie monitorovať a kontrolovať vašu dennú spotrebu energie a nižšie účty za energie.”

Rozšíriteľná kapacita a ekosystém

EcoFlow DELTA Pro má najväčšiu rozšíriteľnú kapacitu na trhu so základnou kapacitou 3,6 kWh, ktorá sa zvyšuje na 10,8 kWh s dvoma ďalšími batériami, a až na 25 kWh s produktmi ekosystému, ako je inteligentný domáci panel a inteligentné generátory.

Príslušenstvo k ekosystému EcoFlow robí rozdiel v tomto priemysle. Rozširujú možnosti tým, že ponúkajú viac možností zdrojov energie, príslušenstvo pre maximalizáciu využitia energie a užívateľsky prívetivejšie spôsoby riadenia a správy napájania.

  • Viaceré zdroje napájania: solárny panel, solárny sledovač, adaptér EV X-Stream, inteligentný generátor
  • Rozšírte kapacitu základnej batérie: Batérie Smart Extra, rozbočovač dvojitého napätia
  • Lepšia regulácia výkonu: aplikácia EcoFlow, diaľkové ovládanie DELTA Pro, inteligentný domáci panel

Najrýchlejšie nabíjanie v odbore 

EcoFlow DELTA Pro je nielen najrýchlejšou nabíjačkou na svete, ale aj prvou prenosnou batériou, ktorá podporuje nabíjanie elektromobilov, a prvou, ktorá využíva viac zdrojov energie – sieť, solárnu energiu, vietor a plyn.

EcoFlow DELTA Pro podporuje nabíjanie 3 000 W prostredníctvom nabíjania elektromobilov, inteligentný domáci panel EcoFlow alebo zásuvku 240 V. Okrem toho je možné zvýšiť výkon na 6 000 W pri nabíjaní EcoFlow DELTA Pro pripojeného k inteligentnej batérii Extra pomocou solárneho a inteligentného nabíjania generátora, čo umožňuje úplné nabitie EcoFlow DELTA Pro za dve hodiny.

Ako prvá batéria s podporou nabíjania elektromobilov sa môže úplne dobiť za 1,8 hodiny ktoroukoľvek z 35 000 nabíjacích staníc úrovne 2 AC EV v USA, čo užívateľov elektromobilov zbavuje obáv z nízkej kapacity batérie.

Energia (takmer) pre všetko 

Vďaka obrovskému výstupnému výkonu 3 600 W, ktorý je rozšíriteľný až na 7 200 W pripojením dvoch jednotiek DELTA Pro k dvojitému rozbočovaču, môže DELTA Pro napájať ťažké zariadenia, ako sú chladničky a klimatizácie, a to až do 240 V.

V prípade dlhodobého výpadku prúdu priemerná rodina spotrebuje približne 3,68 kWh / deň núdzovej elektriny na napájanie elektroniky, ako sú svetlá, ventilátor, internetový smerovač, notebooky a smartphony a chladnička. Vďaka úplnému ekosystému EcoFlow DELTA Pro, ktorý stojí iba jedno nabitie, môže rodina napájať túto konfiguráciu zariadenia asi sedem dní.

„Myšlienkou EcoFlow vždy bolo poskytnúť najlepšie riešenie pre výrobu, skladovanie a spotrebu energie,” uviedol Chen. „A s ekosystémom EcoFlow DELTA Pro s istotou môžeme povedať, že sme vypracovali integrované riešenie na všetkých troch úrovniach a nastavili nový štandard pre toto odvetvie.”

EcoFlow DELTA Max 

Spolu s dnešným uvedením EcoFlow DELTA Pro, debutovala spoločnosť EcoFlow aj s EcoFlow DELTA Max na Kickstarteri. So základnou kapacitou 2016 Wh rozšíriteľnou na 6048 Wh je EcoFlow DELTA Max prenosnejšia a zmenšená verzia EcoFlow DELTA Pro.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1575043/image.jpg

SOURCE EcoFlow Inc.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *