Společnost Hikvision zveřejnila své výsledky za první polovinu roku 2021

Tržby společnosti Hikvision na zahraničních trzích dosáhly 9,47 miliardy jüanů, což představuje meziroční nárůst o 25,53 %.

V prvním pololetí roku 2021 společnost Hikvision dále zvýšila investice do výzkumu a vývoje na 3,88 miliardy jüanů, což představovalo 11,44 % příjmů.

Vzhledem k přetrvávajícím nejistotám v globálním prostředí se společnost Hikvision nadále soustředí na technologické inovace a optimalizaci provozu, aby si udržela solidní tempo rozvoje společnosti a nadále vytvářela hodnotu pro své zákazníky.  

Úplnou finanční zprávu za první pololetí roku 2021 naleznete zde .

O společnosti Hikvision  

Společnost Hikvision je dodavatelem řešení pro internet věcí, jehož hlavní kompetencí je video. Společnost Hikvision, která disponuje rozsáhlým a vysoce kvalifikovaným výzkumným a vývojovým týmem, vyrábí celou řadu komplexních produktů a řešení pro širokou škálu vertikálních trhů. Kromě bezpečnostního průmyslu rozšiřuje společnost Hikvision svůj záběr na technologie pro inteligentní domácnosti, průmyslovou automatizaci a automobilovou elektroniku, aby dosáhla své dlouhodobé vize. Produkty Hikvision také poskytují koncovým uživatelům cenné obchodní informace, které mohou umožnit efektivnější provoz a větší obchodní úspěch. Společnost Hikvision se zavázala k maximální kvalitě a bezpečnosti svých produktů a vyzývá své partnery, aby využili mnoha zdrojů v oblasti kybernetické bezpečnosti, které společnost Hikvision nabízí, včetně Centra kybernetické bezpečnosti Hikvision. Více informací naleznete na stránce www.hikvision.com .

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1584199/Hikvision_2021_half_year_financial_results.jpg

 

SOURCE Hikvision Digital Technology

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *