Společnost I‘mbesideyou Inc. spustila službu „UNION OF EMOTIONS“, která používá umělou inteligenci pro vizualizaci fandění bez omezení státních hranic

Tokio–()–I‘mbesideyou Inc. (Setagaja, tokijský generální ředitel: Šozo Kamija, dále uváděna jako I‘mbesideyou), spustila 23. července 2021 službu „UNION OF EMOTIONS“, v úvodní den mezinárodní sportovní události. Jedná se o vůbec první možnost vizualizovat pomocí umělé inteligence pro analýzu emocí lidi, kteří si navzájem fandí.

Prostřednictvím této služby již bylo odesláno více než 20 tisíc fandění z více než 79 měst ve více než 14 zemích celého světa a vizuální ztvárnění emocí, které oblétávají celý svět, na nemalé množství lidí na sociálních médiích zapůsobila velmi silně.

Služba UNION OF EMOTIONS je vůbec prvním příkladem toho, jak na sebe za pomoci umělé inteligence mohou lidé svými emocemi v reálném čase v různých zemích působit. Služba má být v provozu do 8. srpna, kdy proběhne slavnostní zakončení mezinárodní sportovní události.

Fandění z celého světa:

Fandění, odeslané z různých zemí světa, bude na glóbu vizualizováno pomocí technologie analýzy emocí, vyvinuté společností I‘mbesideyou. Společnost I‘mbesideyou se na tuto pouť vydala v naději, že budou mít lidé z celého světa šanci vnímat své spojení s ním i s dalšími lidmi prostřednictvím inspirativního fandění sportovnímu snažení, které přesahuje státní hranice.

https://world-emotions.imbesideyou.com/index.html

Reakce uživatelů:

Mezi příspěvky z celého světa nalezneme nejen takové, ve kterých lidé fandí své vlastní zemi, ale také celou řadu příspěvků na podporu jiných zemí.

Bylo již vytvořeno přes 20 tisíc příspěvků z více než 79 měst ve více než 14 zemích světa.

https://world-emotions.imbesideyou.com/index.html

Dále byly zveřejněny fotografie z projektu KIMONO s názvy jednotlivých zemí. Projekt měl být dle očekávání prezentován během slavnostního zahájení a země celého světa jsou v něm zastoupeny 213 různými typy kimon a obi.

Informace o službě „UNION OF EMOTIONS“

Služba UNION OF EMOTIONS využívá technologii rozpoznávání emocí, vyvinutou společností I‘mbesideyou, aby lidem po celém světě pomohla navázat vzájemný kontakt prostřednictvím emocí. Umožňuje jim zaznamenat a zveřejnit videa a fotografie lidí, kteří fandí sportovcům.

Služba je poskytována zcela zdarma a neobsahuje žádné reklamy.

Jedná se výhradně o snahu podpořit sportovce při závodech a utkáních bez diváků.

Pro ty, kterým by bylo nepříjemné zveřejňovat fotografie nebo videa, bylo v době od spuštění služby přidáno nové tlačítko, které uživatelům umožňuje fandit sportovcům jediným kliknutím myši.

Společnost I‘mbesideyou doufá, že se lidé po celém světě budou chtít na této akci podílet a navázat díky tomuto sportovnímu svátku vzájemný kontakt.

Náš názor:

Společnost I‘mbesideyou byla velice překvapena skutečnosti, že se nejznámější sportovní událost, pořádaná v naší zemi, bude konat bez přítomnosti diváků. Co by společnost I‘mbesideyou mohla udělat pro sportovce, kteří budou soupeřit za neobvyklých okolností? Co by mohla společnost I‘mbesideyou udělat pro lidi po celém světě, kteří se těší na možnost sledovat soutěže přímo na stadionech? Výsledkem našich úvah je služba „UNION OF EMOTIONS“.

Společnost I‘mbesideyou na této službě pracuje ve snaze napravit škody, napáchané onemocněním COVID-19 a nabídnout místo nich naději v lepší budoucnost. Pokud naši vizi sdílíte, prosíme vás, abyste svou podporu dali najevo a sdíleli URL adresu stránek této služby a také hashtag „#UNIONOFEMOTIONS“.

https://world-emotions.imbesideyou.com/index.html
#UNIONOFEMOTIONS

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *